Klub Sportowy Metro

 

Zapisy

 
 

Dziewczęta i Chłopcy!
Szanowni Rodzice!


Zapraszamy do Klubu METRO Warszawa wszystkie dzieci, które chcą walczyć o młodzieżowe siatkarskie trofea i marzą, by w przyszłości grać w reprezentacji Polski oraz klubach Plusligi i ORLEN Ligi!

Pomagamy spełniać takie marzenia!

Trzech mistrzów Świata (ZOBACZ), mistrzowie Europy, Olimpijczycy, reprezentanci Polski w kategoriach młodzieżowych oraz kilkunastu wychowanków w składach zespołów Plusligi to nasza wizytówka! Jeśli chcesz iść w ślady naszych Absolwentów (GALERIA) musisz po prostu zacząć przygodę z siatkówką!

Przyjdź na pierwszy trening!

Odkryj swój siatkarski talent!

NABORY 2018/2019

Do Klubu METRO można zgłosić się w każdej chwili, przez cały rok!

Najlepiej zadzwonić pod numer 604 983 242 i umówić się na pierwszy trening.
Można również zajrzeć na stronę www.siatkastart.pl i wysłać on-line zgłoszenie dziecka na Pierwszy Siatkarski Trening.
Po takim pierwszym treningu dziewczynka lub chłopiec oraz rodzice otrzymają od trenera pierwsze informacje o siatkarskich predyspozycjach i możliwościach trenowania.

Oczywiście może okazać się, że tych siatkarskich predyspozycji nie jest zbyt wiele i trener szczerze doradzi, że może lepiej spróbować swoich sił w innym sporcie, ale dopóki tego nie sprawdzimy na treningu trudno cokolwiek powiedzieć.

W nadchodzącym sezonie 2018/2019 zapraszamy do grup szkolenia podstawowego dziewczynki i chłopców z roczników 2007-2011

Zapraszamy również wysokie i sprawne starsze dzieci, dziewczęta i chłopców, zwłaszcza takie osoby, które uprawiały już inny sport, a chcą teraz spróbować swoich sił na siatkarskim boisku! Rodzice starszych dzieci mogą kontaktować się bezpośrednio z trenerami poszczególnych roczników. Patrz TRENERZY.

Odkryjemy Twój siatkarski talent!
ZAPRASZAMY!