Klub Sportowy Metro

 

Wolontariat, współpraca

 
 


Szkolenie siatkarskie, organizacja treningów, turnieje, obozy to nasz codzienny chleb i w tych kwestiach radzimy sobie od lat całkiem nieźle. Chcemy jednak cały czas rozwijać działalność Klubu METRO i potrzebujemy różnego rodzaju wsparcia. Skromny budżet młodzieżowego Klubu sprawia, że wiele spraw załatwiamy własnymi siłami, ale na niektórych rzeczach po prostu się nie znamy lub średnio sobie z nimi radzimy, a chcemy żeby było jak najlepiej.

Stąd poniższe ogłoszenie :)

OGŁOSZENIE

Klub Sportowy METRO Warszawa zaprasza do współpracy osoby, które mają żyłkę siatkarsko-kibicowską oraz trochę zdolności polonistyczno-redaktorskich i chciałyby w ramach wolontariatu, praktyk lub po prostu czasu wolnego pomóc przy relacjonowaniu wydarzeń klubowych, redagowaniu strony internetowej oraz przygotowaniu gazetki klubowej. Zapraszamy także do współpracy fotoreporterów amatorów. Sympatyków KS METRO prosimy też o pomoc w kontakcie z zaprzyjaźnioną drukarnią oraz osobami zajmującymi się składem materiałów do druku. 
Kontakt dla zainteresowanych: Dariusz Kopaniak, tel. 604983242 lub mail darek@volley.pl

FUNDUSZ SPORTOWY „Nasze METRO”
Jednocześnie informujemy wszystkich sympatyków KS METRO, że od marca 2016 roku działa prężnie Fundusz Sportowy „Nasze METRO”, którego zadaniem jest finansowe wspieranie działalności statutowej Klubu. Uczestnicy Funduszu, którzy już zadeklarowali aktywny udział, zapraszają do współpracy wszystkich miłośników siatkówki, sympatyków Klubu METRO oraz firmy, które mogą wspomóc tę inicjatywę. Więcej o Funduszu >>> TUTAJ